Przyjęcia

Oferujemy Państwu menu przygotowane pod specyfikę i charakter poszczególnej imprezy. Urodziny, uroczystość komunijna, impreza z DJ – em lub orkiestrą, wesele bądź ślub cywilny, chrzciny lub roczek, jak też inne niestandardowe eventy. W zależności od przewidywanej długości spotkania, ilości osób i wizji klienta – zaproponujemy właściwy z wariantów menu imprezowego.

Dekoracje i wystrój sali są różnorodne i nowatorskie. Zawsze świeże kwiaty, kolory według dominujących trendów lub zgodne z sugestią klienta. Dobrane pod charakter uroczystości – wysmakowane, ale też tradycyjne, gdy sytuacja tego wymaga. Bujne organtyny i tiule zdobiące obrusy współgrają z świecącymi i połyskującymi dodatkami. Zachęcamy do zapoznania się z archiwalnymi fotorelacjami – zobaczycie Państwo na własne oczy!

Zadbaliśmy o to, by techniczna obsługa każdej imprezy stała na wysokim poziomie. Wielofunkcyjna sala wyposażona jest w profesjonalny system audio. Mamy do dyspozycji projektor multimedialny i ekran, które mogą posłużyć do prezentacji coraz bardziej popularnych upominków w formie audiowizualnej. Na wyposażeniu jest również nowoczesny ciśnieniowy ekspres, który parzy pyszną kawę z mieszanki 7 rodzajów brazylijskich ziaren, jak i kostkarka do lodu tak przydatna szczególnie w upalne letnie wieczory.

Oddajemy do Państwa dyspozycji drugą salę mieszcząca 200 osób. Nowoczesna sala z ciepłymi wnętrzami oraz niezwykle urokliwą przyrodą otaczającą obiekt sprawia, że organizowane tu imprezy na długo zapadną Państwu w pamięć. Pomyśleliśmy również o rodzinach z dziećmi. Naszym najmłodszym gościom proponujemy salę zabaw typu fikolandia, połączoną bezpośrednio z zewnętrznym placem zabaw. Miejsca zabaw znajdują się zaraz za przeszkloną ścianą sali, dzięki czemu rodzice spokojnie wypiją kawę mając dzieci na oku.

Zapraszamy również firmy do organizowania imprez biznesowych, które zaskoczą zarówno Państwa Klientów jak również Pracowników, którzy z pewnością docenią niesamowite walory otaczającej przyrody, jak również klimat wewnątrz obiektu. Ciepłe i delikatne wnętrza dostosują się do każdej kolorystyki Waszych firm, co sprawi, że poczujecie się Państwo jak u siebie.