Opinie

Na rynku hotelowym istniejemy od 2013 roku. Kilka lat owocnej działalności dokumentują pochlebne opinie zarówno gości hotelowych, jak i klientów, którzy organizowali u nas okolicznościowe przyjęcia. Zapraszamy na branżowe portale i nasze social media.

Od wielu lat

„Nowoczesne wyposażenie pokoju, łazienka z dużą kabiną prysznicową. Ze względu na bardzo wczesny wyjazd nie mogliśmy zjeść śniadania, ale przygotowano dla nas super prowiant na drogę – dziękujemy.”
EDYTA

„Bardzo dobra lokalizacja jako nocleg tranzytowy, wygodne łóżka, bardzo smaczne śniadanie
i przemiła obsługa. W okresie letnim niedogodnością może być brak klimatyzacji.
W tygodniu cicho i spokojnie, w weekendy może być głośno – imprezy w restauracji, warto przy rezerwacji spytać o ewentualne plany w tym zakresie. Obiekt nowy, nowoczesny wystrój, dobra relacja jakości do ceny noclegu. Polecam.”
DOROTA

„Wszystko super. Dobry punkt na nocleg w trakcie dłuższej podróży. Pokoje ładne i czyste urządzone nowocześnie i ze smakiem. Duży wybór jedzenia na śniadanie w formie szwedzkiego stołu. Obsługa na bardzo wysokim poziomie. Świetny stosunek ceny do jakości.”
DARIUSZ

„Bardzo kompetentna, pomocna obsługa, wszyscy są tam bardzo mili. Śniadania urozmaicone
i przepyszne. Pokój i łazienka czyste. Wszystko w jak najlepszym porządku.”
MAGDALENA

„Śniadanie wyśmienite , pokoje bardzo czyste , obsługa bardzo miła.”
MARZENA

„Bardzo dobre i urozmaicone śniadanie w formie szwedzkiego stołu.”
ŁUKASZ

„Super personel pomimo iż recepcja jest czynna do północy to Pani zaczekała na nas. Bardzo dziękuję. W pokojach czysto, świeża, biała pościel. Śniadanie obfite może nie wyszukane ale każdy znajdzie coś dla siebie. Nie liczyłam po wcześniejszych komentarzach iż będzie ekspres do kawy a tu bardzo miłe zaskoczenie był i z dobrą kawą:)” 
MAGDALENA