Konferencje

Jordaszka serdecznie zaprasza do organizacji konferencji, warsztatów, spotkań biznesowych, szkoleń oraz imprez integracyjnych na nowoczesnych i przestronnych salach konferencyjnych.
Obiekt położony jest 4 km od centrum Wodzisławia Śląskiego, co przy tak niewielkiej odległości zapewnia spokój i pełen komfort w organizacji spotkań.
Oferowane Państwu klimatyzowane sale konferencyjna mogą pomieścić w sumie do 250 osób. Stoły oraz krzesła ustawiamy w zależności od potrzeby klienta. W ramach kompleksowych usług oferujemy szybką i sprawną pomoc techniczną.

W ramach oferty udostępniamy dla Państwa:
• projektor multimedialny
• ekran
• flipchart
• bezprzewodowy internet
• profesjonalny sprzęt nagłaśniający.

Oferujemy Państwu 2 klimatyzowane sale. Nową, wyposażoną w najnowocześniejszy sprzęt audiowizualny. Pomieści do 200 osób zarówno w układzie teatralnym jak i szkolnym. Idealnym miejscem na mniejsze konferencje, do 50 osób, jest hotelowa sala, z przodu obiektu. Pomieszczenie również zapewnia profesjonalne wyposażenie szkoleniowo - konferencyjne.

Większa sala kryje w sobie wiele technologicznych nowinek. Przede wszystkim mamy na myśli nowoczesny sprzęt audiowizualny w postaci wielkogabarytowych ekranów, z profesjonalnymi projektorami, które ulokowano w suficie. Umożliwi ono słuchanie prelegentów w każdym zakątku sali na tym samym poziomie, z zachowaniem najwyższej jakości dźwięku. Pomieszczenie zaskakuje swoim naturalnym wnętrzem oraz pięknymi widokami. Sprawi, że eventy biznesowe będą niezapomniane, a prowadzone szkolenia zapadną na długo w pamięć.