Konferencje

Jordaszka serdecznie zaprasza do organizacji konferencji, warsztatów, spotkań biznesowych, szkoleń oraz imprez integracyjnych w nowoczesnej i przestronnej sali konferencyjnej.
Obiekt położony jest 4 km od centrum Wodzisławia Śląskiego, co przy tak niewielkiej odległości zapewnia spokój i pełen komfort w organizacji spotkań.
Oferowana Państwu klimatyzowana sala konferencyjna może pomieścić do 70 osób. Stoły oraz krzesła ustawiamy w zależności od potrzeby klienta. W ramach kompleksowych usług oferujemy szybką i sprawną pomoc techniczną.

W ramach oferty udostępniamy dla Państwa:
• projektor multimedialny
• ekran
• flipchart
• bezprzewodowy internet
• profesjonalny sprzęt nagłaśniający.

Już w 2020 roku oddamy do użytku dodatkowy obiekt o charakterze rozrywkowym i konferencyjnym, w którym znajdzie się klimatyzowana sala konferencyjna mogąca pomieścić 200 osób.

Pomieszczenie będzie wyposażone w nowoczesny sprzęt audiowizualny w postaci wielkogabarytowych ekranów, z profesjonalnymi projektorami. Umożliwi ono słuchanie prelegentów w każdym zakątku sali na tym samym poziomie, z zachowaniem najwyższej jakości dźwięku. Nowy obiekt zaskoczy Państwa swoim naturalnym wnętrzem oraz pięknymi widokami. Sprawi, że eventy biznesowe będą niezapomniane, a prowadzone szkolenia zapadną na długo w pamięć.