Dla dzieci

Kompleks Jordaszka dba o każdego nawet najmniejszego gościa. Podczas śniadań goście hotelowi mogą swoje bawiące się na zewnętrznym placu zabaw pociechy obserwować przez przeszklone wnętrza. Na sali znajduje się kącik zabaw, gdzie dzieci mogą miło spędzić czas rysując, układając puzzle, budując ciekawe konstrukcje z klocków.

Już wkrótce z myślą o najmłodszych oddamy do użytku salę zabaw typu fikolandia, w której nuda nie będzie miała prawa bytu. Barwne konstrukcje zabawowe z labiryntami, zjeżdżalnią oraz basenem z piłeczkami zaproszą do zabawy.

Starsze dzieci znajdą coś dla siebie w kąciku kreatywności. Miejsca zabaw znajdą się zaraz za przeszkloną ściną sali, dzięki czemu rodzice spokojnie wypiją kawę mając dzieci na oku.

Na zewnątrz najmłodsi będą mogli rozładować nadmiar energii na kolorowym placu zabaw. Zjeżdżalnie, huśtawki, boisko do gry to tylko niektóre z atrakcji. Rodzice mogą być spokojni o swoich najmilszych, ponieważ Jordaszka znajduje się z dala od drogi, w otoczeniu uspokajającej natury.